דשא סינטטי

בשנים האחרונות שבהן מדינת ישראל סובלת מהתייבשות מתמשכת ומהדלדלות של מקורות המים שלנו.
חובה עלינו האזרחים לנקוט במדיניות של חסכון במים.
אחד האמצעים לחסכון במים הוא החלפת הדשא הטבעי בדשא סינטטי, שאינו דורש טיפה של מים.
ואינו דורש מאתנו לבצע עבודות גינון של ניקוש עשבים וכד'.

יתרונותיו של הדשא הסינטטי

  • דשא סינטטי תמיד יראה כמשטח מוריק שצומח לתפארת , זאת בניגוד לדשא הטבעי שלעתים מצהיב, לעתים סובל מקרחות , ולעתים מתמלא בעשבים שוטים, קוצים ושאר חרקים.
  • דשא סינטטי אינו דורש מאתנו לבצע בו עבודות גינון כלשהן, אין צורך להשקות אותו, אין צורך לדשן אותו, אין צורך לכסח אותו ובכלל הגנן הוא איש מיותר בכל מה שקשור לדשא סינטטי.
  • אזור שיש בו דשא סינטטי מאפשר לילדים חופש משחק מלא, הם יכולים להיות בטוחים שאין בדשא הסינטטי חרקים או קוצים שידקרו אותם.
  • היות ודשא סינטטי אינו חומר טבעי ואין לו ריחות טבעיים הוא לא יהיה בית גידול לחרקים שונים ולא יהיו עליו שאריות של צואה של כלבים חתולים ושאר חיות הבית.
  • דשא סינטטי הוא מוצר נייד , אנחנו יכולים לנייד אותו ממקום אחד למשנהו, כך שאם נרצה להתקין באמצע הקיץ שמשיה בחצר נוכל פשוט להרים את משטח הדשא הסינטטי ולבצע את העבודה בקלות מבלי שנצטרך להתקל בשורשים החזקים של הדשא הטבעי.

היתרונות הרבים של הדשא הסינטטי הביאו לכך שיש היום לא מעט גינות ציבוריות, משטחים ציבוריים, וגינות פרטיות שהחליטו להחליף את הדשא הטבעי בדשא סינטטי והם לא מצטערים לרגע. אז אם גם אתם רוצים להצטרף למאבק בדלדול מקורות המים, ולעשות לעצמכם חיים קלים בכל מה שקשור לתחזוקה של הדשא , הרי שדשא סינטטי הוא הפתרון המושלם עבורכם.

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר מבוקש בישראל המתייבשת.
הוא אינו טבעי ומיוצר מסיבי פלסטיק המסודרים בצפיפות ויוצרים מראה של דשא טבעי, ותחושה רכה ונעימה לכל מי שדורך עליו.

יש היום בשוק סוגים שונים של דשא סינטטי הנבדלים זה מזה , בגובה סיבי הפלסטיק, בצפיפות סיבי הפלסטיק, ובמרקם של סיבי הפלסטיק.
לדשא הסינטטי יש יתרונות רבים ע"פ דשא טבעי.
ולכן רבים מעדיפים להשקיע השקעה חד פעמית בדשא סינטטי ולא להשקיע השקעה מתמשכת של זמן וכסף בדשא הטבעי.