פרקט למינציה איכותי

מבצע חסר תקדים! פרקט למינציה במחיר החל מ- 49  למטר לא כולל מע"מ והתקנה.
פרקט למינציה הוא פתרון נהדר למי שרוצה רצפה אלגנטית, מעוצבת ועמידה במיוחד. בגלל יתרונותיו ומחירו הזול, פרקט למינציה הפך לפופולרי ביותר בקרב השוק הפרטי והמעצבים והאדריכלים העוסקים בעיצוב.

ראיתם משהו שאהבתם 💛? בואו לייעוץ ללא עלות וגלו מה הפרקט המושלם בשבילכם >>

לקבלת הצעת מחיר להתקנה התקשרו אלינו…

טיפים לבחירת פרקט למינציה ומה לקחת בחשבון לפני הרכישה

פרקט הלמינציה נחשב לסוג הפרקט הפופולרי ביותר כיום, מכיוון שהוא מצליח למצוא איזון עדין בין הטבעיות של העץ לבין עיבוד נחוץ שמסגל לאריחים תכונות איתנות יותר.

באופן הזה, התלות של פרקט הלמינציה בזני עצים ספציפיים קטנה, וכך מצטמצמים השיקולים הנדרשים כדי לבחור בפרקט שיהיה גם יעיל וגם במחיר הולם. אך עם זאת גם פרקט הלמינציה מכיל בו תכונות שונות, ולכן כדאי להכיר אותן היטב כדי לבחון אותן במעמד הרכישה ולבחור בפרקט למינציה בעל תכונות אשר יתאמו את הצרכים שלנו.

בין התכונות העיקריות של פרקט הלמינציה ניתן למנות את הבאות:

  • זן עץ: פרקט הלמינציה אמנם מיוצר באמצעות עיבוד של העץ, אך הוא עדיין עשוי עץ וכך נושא חלק מן התכונות הטבעיות שלו – חשוב לבדוק את זני העצים המתאימים ללמינציה וללמוד אילו מן התכונות הטבעיות שלהם מקבלות ביטוי באריחי הלמינציה, וכך לבחור כאלה אשר יהיו מיטביים עבור הצרכים שלנו.
  • עיבוד: שיטת הלמינציה היא למעשה משפחה של שיטות, ויש דרכים שונות להדביק את שכבות העץ זו על זו, כמו גם שישנם חומרים שונים אשר באמצעותם נהוג לצפות את אריחי הלמינציה – דרכי העיבוד של הפרקט עשויים להגדיר את העמידות שלו בפני מפגעים שונים, וכך יש לוודא שהעיבוד אכן תואם את הסביבה בה אנו עתידים לשלב את הפרקט.
  • תצלום: פרקט הלמינציה מקבל את המראה שלו כתוצאה מהדפסה של תצלום עץ על פני האריחים, וכך מתקבלת גמישות גבוהה בבחירת המראה הסופי של הפרקט – יש לברור בין הדוגמות השונות ולבחור את זו שתשקף קו עיצובי אשר מתאים לנופך האסתטי של החלל בו אנו מתכננים לשלב את העץ, תוך מתן תשומת לב לא רק לגוון העץ, אלא גם לסדקים שלו, ל"עיניים שלו" ועוד.

מה זה פרקטים למינציה

פרקטים למינציה הם פרקטים העשויים מחומר סינטטי תעשייתי, פרקט סינטטי הוא פרקט שהבסיס שלו עשוי מחומר תעשייתי הנקרא HDF, ומעליו יש שכבה עליונה שהיא מעין שכבת ציפוי שמגינה ושומרת על הפרקט.

יש היום בשוק מגוון עצום של פרקטים למינציה הנבדלים זה מזה, ברמת השחיקה שלהם, בטקסטורה שלהם, ובעובי שלהם.

ככל שהפרקט למינציה יהיה עבה יותר כך רמת העמידות שלו תהיה גבוהה יותר.

ההתקנה של פרקטים למינציה מתבצעת בשיטה של התקנה צפה שנחשבת לשיטת התקנה קלה ומהירה.

פרקטים למינציה מתאימים לכל מקום ,ובעיקר למקומות שבהם צפויים לצעוד לא מעט אנשים  או במקומות שבהם יש סיכוי גבוהה לשריטות, שפשופים ולכלוכים.

רמת העמידות הגבוהה של הפרקטים למינציה המשתלבת יחד עם מראה עיצובי מרשים ויוקרתי הביאו לכך שרבים מחליטים היום להתקין בבית או במשרד שלהם פרקט למינציה שעלותו זולה, ההתקנה והתחזוקה שלו הם פשוטים ומהירים, והמראה שלו הוא דקורטיבי ומרשים.

יתרונותיו של פרקט הלמינציה

  • עלות כספית נמוכה.
  • התקנה מהירה ופשוטה שאינה נמשכת זמן רב.
  • תחזוקה שוטפת קלה ופשוטה שאינה דורשת חומרים מיוחדים או עבודות תחזוקה מיוחדות.
  • עמידות גבוהה לאורך זמן.
  • פרקט סינטטי נחשב לפרקט מבודד הן מפני רעשים והן מפני טמפרטורה.
  • מראה עיצובי מרשים וחמים.

היתרונות הרבים של פרקטים אלה הביאו לכך שהיום אלו הפרקטים המבוקשים ביותר והשימושיים ביותר, וניתן למצוא היצע עצום של פרקטים למינציה בעיצובים שונים וברמות שחיקה שונות.

מותגי פרקט למינציה