פרקטים לחדר ילדים

מבצע חסר תקדים! פרקט לחדר ילדים במחיר החל מ- 45  למטר כולל מע"מ.

הילדים שלנו הם הדבר הכי יקר לנו בעולם כולו, ולכן חשוב לנו לספק להם את הדברים הטובים ביותר. כאשר זה מגיע לרצפת חדר הילדים, אחת הבחירות המוצלחות יותר תהיה רצפת פרקט. לרצפה זו יתרונות רבים ביניהם שהפרקט הוא בטיחותי במיוחד, שכן לילדים יש נטייה להשתולל ולפעמים אף ליפול, זה בלתי נמנע. הפרקט רך יותר מאשר רצפת שיש או קרמיקה וכך ימנעו פציעות ומכות לא נעימות. בנוסף, הפרקט ישווה לחדר הילדים את התחושה העוטפת והמוגנת אשר לה הם זקוקים, ולכם את השקט שהם יכולים לשחק ולהשתעשע ועדיין להישאר בטוחים.

ראיתם משהו שאהבתם 💛? בואו לייעוץ ללא עלות וגלו מה הפרקט המושלם בשבילכם >>

סוגי פרקטים שניתן להתקין בחדר הילדים

תחת מטריית הפרקט, ישנם שלושה סוגים עיקריים שמתוכם תוכלו לבחור את זה אשר ישרת בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלכם ושל ילדיכם. הסוג הנפוץ ביותר הוא פרקט למינציה. אלה לוחות פרקט סינתטיים המחקים את נראות העץ בצורה מוצלחת למדי. מחירו של הפרקט הזה הוא מאוד נוח לכיס, ולכן אם אתם חושבים שיהיה ברצונכם להחליף את רצפת חדר הילדים בהמשך הדרך זו כנראה האופציה הנכונה עבורכם. הפנלים של העץ עשויים מעץ דחוס. כמו כן, קל מאוד לעצב אותו במגוון דרכים לפי דרישה והוא מאד נוח לניקוי ותחזוקה שוטפת.

עוד אפשרות סינתטית היא פרקט פיויסי המדמה עץ טבעי. הפרקט הזה הוא למעשה יריעות חומר פולימרי תעשייתי אשר עליו דוגמה של רצפת פרקט. מלבד הנראות המשתנה, ישנם גם מרקמים שונים אשר מהם תוכלו לבחור. החומר הפולימרי שממנו מורכב הפיויסי הופך אותו לעמיד למים ברמה גבוהה. בנוסף, מדובר בפרקט שאינו מרעיש בעת שדורכים עליו.

וכמובן, אי אפשר לדבר על פרקט מבלי להזכיר פרקט עץ קלאסי. היכן שלא תשימו את מרצפות הפרקט מעץ טבעי, מיד תחושו באווירה כפרית, חמה וביתית. זהו הפרקט העמיד ביותר בסופו של דבר. אמנם יש להקפיד לנקות אותו עם חומרי ניקוי יעודיים, אך עם הטיפול הנכון הוא יחזיק שנים על גבי שנים. לכן אם אתם מתגוררים בבית אשר רכשתם ואינכם שוכרים אותו, זוהי האופציה הכי ארוכת טווח שתמצאו.

יתרונות הפרקט בחדר הילדים

יתרונות הפרקט בחדר הילדים

ראשית, פרקט בחדר הילדים יכול לשרת אתכם לתקופה ארוכה מאוד וללוות את ילדיכם בעוד הם מתבגרים. מראה הפרקט אינו תלוי גיל והוא יכול להתאים לפעוטות וילדים ובהמשך גם למתבגרים. יתרון שהורים בהחלט מבינים את חשיבותו הוא הקלות שבה ניתן לנקות את הפרקט, במיוחד בחדרי ילדים. כמו כן, מגע הפרקט נעים לרגליהם של הילדים, ומאחר ומדובר בחומר מבודד הוא גם ישמור על החדר חם ונעים בימות החורף הקרים.

איך מתקינים את הפרקט בבית, וכיצד נבחר את סוג הפרקט?

מומלץ לרכוש את רצפת הפרקט אצל חברת פרקטים מקצועית שזוהי התמחותה. כך תבטיחו לעצמכם חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר הנובעת מתוך ההבנה המקצועית והניסיון הרב של הספק. התקנת פרקטים היא אינה משימה של מה בכך, גם אם לכאורה מדובר בהתקנה פשוטה כמו זו של פרקט פיויסי. לכל שיטת התקנה חוקים משלה, ונדרשת הכרות עם החומרים השונים כדי להגיע לרמת גימור גבוהה. לכן, מומלץ להשאיר את ההתקנה למומחים. כדי לבחור את הפרקט המתאים לצורכיכם, חשבו על העיצוב שתרצו לחדר הילדים, כך תוכלו להגיע להחלטה מושכלת לגבי סוג פרקט הנדרש, לגבי צבעו, והדוגמה אשר תבחרו שתתאים לחדר ביותר. אל תשכחו כמובן לקחת בחשבון את קלות התחזוקה בהתאם לזמן שיש לכם להשקיע ובהתאם לגילאים של הילדים המתגוררים בחדרים שבהם יונח הפרקט.